Ukrainiec trzykrotnie ugodził nożem innego mężczyznę. Powód? Zbyt głośno słuchał on muzyki

29 styczeń 2019
Autor: 
Ukrainiec trzykrotnie ugodził nożem innego mężczyznę Pixabay

Do incydentu doszło w sobotę, 26 stycznia, w jednym z zielonogórskich mieszkań. Zbyt głośne słuchanie muzyki doprowadziło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. Nagle 48-letni obywatel Ukrainy trzykrotnie ugodził pokrzywdzonego nożem.

Zbyt głośne słuchanie muzyki przez jednego z mężczyzn doprowadziło do kłótni z 48-letnim Ukraińcem. Po chwili doszło nawet do szarpaniny, podczas której obywatel Ukrainy zadał pokrzywdzonemu trzy uderzenia nożem w okolice klatki piersiowej.

W sprawie wykonano wszystkie niezbędne czynności. - Przeprowadzono oględziny, zabezpieczono narzędzie przestępstwa, przesłuchano świadków, a następnie przedstawiono podejrzanemu zarzut usiłowania zabójstwa - informuje Joanna Częstochowska z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Podejrzanemu zarzucono, że w zamiarze pozbawienia życia trzykrotnie ugodził on poszkodowanego. Prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 48-letniego obywatela Ukrainy. Ten przychylił się do niego i zastosował sprawcy areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.