Z Andory do Zielonej Góry... 53-letni Niemiec nie wiedział, że Mercedes jest kradziony

30 styczeń 2019
Autor: 
Z Andory do Zielonej Góry... 53-letni Niemiec nie wiedział, że Mercedes jest kradziony SG

Na ulicach Zielonej Góry po ponad roku udało się odnaleźć samochód skradziony na terytorium Księstwa Andory. Wartość zabezpieczonego Mercedesa oszacowano na 150 tysięcy złotych.

We wtorek, 29 stycznia, funkcjonariusze straży granicznej wraz z policjantami zatrzymali w Zielonej Górze luksusowego Mercedesa. To miała być zwykła, rutynowa kontrola. Jednak w trakcie sprawdzania dokumentów pojazdu na niemieckich numerach rejestracyjnych okazało się, że auto figuruje jako skradzione.

Mercedes został skradziony w listopadzie 2017 roku na terenie Andory. - Kierowca pojazdu, 53-letni obywatel Niemiec tłumaczył funkcjonariuszom, iż zupełnie nie wiedział, że pojazd którym jechał był kradziony - relacjonuje mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Wartość zabezpieczonego samochodu osobowego oszacowano na 150 tysięcy złotych. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.