Wypadek pod Sulechowem. Zderzyły się dwa samochody osobowe

19 luty 2019
(3 głosów)
Wypadek pod Sulechowem. Zderzyły się dwa samochody osobowe Redakcja

We wtorek, 19 lutego, około godziny 10 na tzw. "Starej Trójce" na wysokości Sulechowa doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze. 

Wszystko wydarzyło się na skrzyżowaniu tzw. "Starej Trójki" z Drogą Wojewódzką numer 277, na wysokości Sulechowa. W zdarzeniu udział brały 2 samochody osobowe, Skoda oraz BMW. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem marki Skoda wymusił pierwszeństwa przejazdu kierowcy BMW w następstwie czego doszło do wypadku. Siła uderzenia była na tyle duża, że Skoda wypadła z drogi. 

Na miejscu pracowały służby ratownicze. Sulechowscy strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach oraz udzielali pomocy poszkodwanym do czasu przyjazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego. Z rozbitego BMW wyciekły płyny eksploatacyjne, które zostały zneutralizowane przy użyciu sorbentu.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia, policja kieruje ruchem.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.