Pożar pojazdu na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana

10 marzec 2019
Pożar pojazdu na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana Redakcja

Do zdarzenia doszło w niedzielę, kilka minut po godzinie 22 na trasie S3 pod Zieloną Górą na wysokości miejscowości Ługowo. Na pasie w kierunku Zielonej Góry płonie samochód, na miejscu jest już straż pożarna oraz policja.

Na 199 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry, płonie pojazd. Na miejscu zdarzenia jest już zielonogórska straż pożarna oraz policja. Na czas akcji gaśniczej droga jest zablokowana. Policja wprowadziła objazd tzw. "Starą trójką".

Godzina 23:25 - Droga jest już odblokowana. Ruch odbywa się płynnie w obydwu kierunkach.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy za pośrednictwem naszego systemu informowania, zapraszamy do korzystania!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.