Wypadek pod Świebodzinem. Droga zablokowana

11 marzec 2019
Wypadek pod Świebodzinem. Droga zablokowana Czytelnik Grzegorz

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w miejscowości Radoszyn pod Świebodzinem. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana.

W poniedziałek, 11 marca, kilka minut przed godziną 17 na Drodze Wojewódzkiej numer 276, w miejscowości Radoszyn doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdy czołowo zderzyły się na łuku drogi, na miejscu zdarzenia pracują już służby ratownicze w tym świebodzińscy strażacy.

Droga jest zablokowana. Zalecamy skorzystanie z tras alternatywnych.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy za pośrednictwem naszego systemu informowania, zapraszamy do korzystania!

Wkrótce więcej infromacji...

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.