Pożar autobusu pod Zieloną Górą. W akcji 3 zastępy straży pożarnej

18 marzec 2019

Do pożaru autobusu doszło w poniedziałek, 18 marca, kilka minut przed godziną 11 w Świdnicy.

Przed budynkiem urzędu gminy przy ulicy Długiej doszło do pożaru autobusu PKS. Pożar wybuchł w komorze silnika. Pasażerowie wraz z kierowcą ewakuowali się przed przybyciem straży pożarnej. 

Na miejscu zdarzenia pracują 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy ze Świdnicy. Na ulicy Długiej mogą występować utrudnienia w ruchu.

Po pasażerów bardzo szybko przyjechał autobus zastępczy. 

Godzina 11:50 - Pożar został już ugaszony, wszystkie zastępy straży pożarnej powróciły do swoich jednostek. 

Godzina 12:00 - Na miejscu pracują już służby serwisowe. Brak utrudnień w ruchu. 

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.