Osoba wypadła z łódki na jeziorze Linie. Na miejscu straż pożarna

09 kwiecień 2019
(1 głos)
Osoba wypadła z łódki na jeziorze Linie. Na miejscu straż pożarna Redakcja/poglądowe

We wtorkowe przedpołudnie, na jeziorze Linie mężczyzna wypadł z łódki do wody. Na miejsce zdarzenia zadysponowanych zostało 5 zastępów straży pożarnej. 

We wtorek, 9 kwietnia, o godzinie 10:30 do dyżurnego operacyjnego zielonogórskich strażaków wpłynęło poważnie brzmiące zgłoszenie. Na jeziorze Linie mężczyzna wypadł z łódki, do zdarzenia natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej w tym Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Zielonej Góry.

Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że łódka wywróciła się w okolicach plaży. Strażacy wyciągneli na brzeg około 50-letniego mężczyznę. Po niespełna godzinie wszystkie zastępy powróciły do jednostek.

- Mężczyzna wypadł z łódki, został wyciągnięty przytomny, jest w stanie dobrym. - podaje kpt. Dariusz Szymura - Rzecznik Lubuskich Strażaków.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.