Groźny wypadek w Jeninie. Osobówka ścięła trzy drzewa (ZDJĘCIA)

11 kwiecień 2019
Autor: 
Groźny wypadek w Jeninie. Osobówka ścięła trzy drzewa OSP Bogdaniec

Jedna osoba została ranna po wypadku w Jeninie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca osobówki wypadł z trasy i dachował scinając trzy duże drzewa. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie.

Do wypadku doszło w czwartek, 11 kwietnia, na ulicy Gorzowskiej w Jeninie. O godzinie 4:20 kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Polo z nieznanych przyczyn wypadł z drogi, ściął trzy wysokie świerki, a następnie dachował. Zderzenie było bardzo silne, przód oraz tył pojazdu został mocno zniszczony.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Gorzowa oraz wóz ochotników z Bogdańca. Przybył też patrole policji z drogówki i zespół pogotowia. W wyniku zdarzenia, ranny kierowca doznał wielu urazów. Ma on między innymi złamaną nogę. Po opatrzeniu przez ekipę karetki został przewieziony do szpitala.

Gorzowscy policjanci cały czas ustalają wszystkie okoliczności wypadku. Służby na czas prowadzenia działań zablokowały jeden pas ruchu.

Godzina 10:30 - Kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu i narkotyków. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.