Tragiczny pożar w budynku jednorodzinnym. Zginął mężczyzna

11 kwiecień 2019
(1 głos)
Tragiczny pożar w budynku jednorodzinnym. Zginął mężczyzna gorzowianin.com

W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru domu w Baczynie koło Gorzowa. W wyniku pożaru zginął mężczyzna. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie i policja.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał informację o pożarze domu jednorodzinnego przy ul. Gorzowskiej w Baczynie w czwartek 11 kwietnia o godz. 18.15. Na miejsce zostało wysłanych 7 zastępów straży pożarnej, pogotowie i policja.

- W budynku znajdował się mężczyzna bez funkcji życiowych. Pomimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł. – komentuje dla gorzowianin.com - Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Według relacji sąsiadów w budynku znajdował się piec gazowy. Wkrótce więcej informacji.

 

Źródło: Gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.