Wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba została ranna. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

17 kwiecień 2019
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba została ranna. Droga zablokowana Czytelniczka Natalia

Dwa pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 32 pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana, wyznaczono objazdy.

Do wypadku doszło w środę, 17 kwietnia, o godzinie 16:50. Na wysokości miejscowości Nowy Zagór kierowca samochodu dostawczego marki Citroen zderzył się z osobowym Fordem. Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone, a Citroen dodatkowo przewrócił się na bok. Na drogę wysypały się betonowe klocki oraz inne materiały budowlane, które były na nim załadowane.

W wyniku wypadku ranny został kierowca osobówki. Mężczyzna doznał złamania ręki. Zespół pogotowia po opatrzeniu urazu przetransportował go do szpitala. Na miejscu działały jeszcze 2 zastępy straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego i patrol z krośnieńskiej drogówki.

Droga jest całkowicie zablokowana. Zdarzenie można objechać przez Krosno Odrzańskie lub Brzeźnicę i inne pobliskie miejscowości. GDDKiA informuje, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 20:20.

Godzina 19:50 - Policjanci odblokowali już drogę. Ruch odbywa się płynnie.

Fot. OSP Dąbie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.