Wypadek na "starej trójce" koło Sulechowa. Ranne dziecko

01 maj 2019
(4 głosów)
Autor: 
Wypadek na "starej trójce" koło Sulechowa. Ranne dziecko Czytelnik Błażej

Trzy pojazdy zderzyły się na "starej trójce" na wysokości Sulechowa. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala, to dziecko. Występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w środę, 1 maja, po godzinie 18:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Forda jechał od Sulechowa w kierunku miejscowości Kije. Wjeżdżając na skrzyżowanie ze "starą trójką" wymusił on pierwszeństwo przejazdu na Renault Megane poruszającym się w stronę ulicy Warszawskiej. Pojazdy zderzyły się na środku skrzyżowania. Siła uderzenia była na tyle mocna, że Ford wleciał jeszcze na Hyundaia.

W wyniku wypadku poszkodowane zostało dziecko podróżujące jednym z pojazdów. Ekipa podstawowego zespołu pogotowia z Zielonej Góry przetransportowała je do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Pojazdy biorące udział w zdarzeniu zablokowały część skrzyżowania. Ruchem kierują policjanci z drogówki, tworzą się korki. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 21:00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.