Wypadek w Gronowie. Ciężarówka czołowo zderzyła się z osobówką

09 maj 2019
Autor: 
Wypadek w Gronowie. Ciężarówka czołowo zderzyła się z osobówką OSP Dąbie

Kierowca ciężarówki zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z osobówką w Gronowie koło Krosna Odrzańskiego. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło w czwartek, 9 maja, po godzinie 9:00. Mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym marki Daf jechał w kierunku Krosna Odrzańskiego. Nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z osobówką marki Renault. Uderzenie było bardzo silne, oba pojazdy wypadły z drogi.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Po dojeździe służb okazało się, że kierowca osobówki jest w niej uwięziony. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanego i przekazali go ekipie karetki. Mężczyzna trafił do szpitala.

Ruch na drodze krajowej nr 32 odbywa się wahadłowo, na trasie stworzyły się korki. Utrudnienia z pewnością potrwają jeszcze przez kilka godzin. Ponadto na czas wyciągania pojazdów policjanci mogą blokować drogę.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.