Gorzowscy policjanci poszukują świadków wypadku

10 maj 2019
Gorzowscy policjanci poszukują świadków wypadku Redakcja

Gorzowscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 8 maja 2019 roku około godz. 1.20 na drodze K-22.

W Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. prowadzone jest postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 8 maja 2019 roku około godz. 1.20 na drodze krajowej nr 22.

Kierujący vw passatem jechał od strony Różanek w kierunku Gorzowa Wlkp. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w przydrożne drzewo. Następstwem tego zdarzenia była śmierć na miejscu wypadku.

W związku z tym prowadzący postępowanie poszukują świadków tego zdarzenia. Policjanci czekają na świadków, których informacje mogą pomóc wyjaśnić okoliczności wypadku. Z funkcjonariuszami można skontaktować się telefonicznie (095-738 20 78) lub osobiście udać się do KMP w Gorzowie Wlkp. przy ul. Wyszyńskiego 122.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.