Zderzenie 3 aut na S3, na moście w Cigacicach. Ogromne utrudnienia!

14 maj 2019
Zderzenie 3 aut na S3, na moście w Cigacicach. Ogromne utrudnienia! Redakcja

Do zdarzenia doszło, we wtorek, 14 maja, około godziny 15:30 na trasie S3 na moście w Cigacicach. Na miejscu pracują służby ratownicze, występują utrudnienia w ruchu.

To informacja z ostatniej chwili, na trasie S3, na moście w Cigacicach doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych, zablokowana jest jezdnia w kierunku Sulechowa, korek ma już blisko 2 kilometry. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do najechania na siebie 3 samochodów osobowych. Pojazdy blokują pas w kierunku Sulechowa. 

Kierującym pojazdami do 3,5 tony zalecamy skorzystanie z trasy alternatywnej przez miejscowość Cigacice.

Godzina 16:05 - Utrudnienia występują w dwóch kierunkach. Od strony Zielonej Góry korek ma ponad 5 kilometrów długości, od strony Sulechowa ponad 1 kilometr. 

Wkrótce więcej informacji!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.