W Zielonej Górze zaginęła 6-letnia Anastazja. Trwa akcja poszukiwawcza

16 maj 2019
(16 głosów)
Autor: 
W Zielonej Górze zaginęła 6-letnia Anastazja. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. archiwum rodzinne

To informacja z ostatniej chwili. W czwartek, 16 maja, około godziny 18:00 na ulicy Chabrowej w Zielonej Górze zaginęła 6-letnia dziewczynka. Na miejscu ruszyła już akcja poszukiwawcza zielonogórskiej policji.

Dziewczynka miała opuścić posesję przy ulicy Chabrowej na zielonogórskim Jędzychowie około godziny 17:30. Sześcioletnia Anastazja oddaliła się w nieznanym kierunku. Rodzice natychmiast powiadomili o wszystkim policję.

Na miejsce wysłano wiele patrole policji z różnych wydziałów. W drodze jest także przewodnik z psem tropiącym. Funkcjonariusze przeczesują wszystkie przyległe ulice oraz kompleksy leśne.

Trwają poszukiwania dziewczynki.

Godzina 19:35 - Dziewczynkę udało się odnaleźć w Ochli, zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto. Sześciolatka sama wsiadła do autobusu MZK i pojechała do koleżanki. Policja zakończyła poszukiwania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.