Jasień: Strażacy ratowali małe kaczki, które wpadły do studzienki

05 lipiec 2019
Jasień: Strażacy ratowali małe kaczki, które wpadły do studzienki OSP Jasień

Wszystko wydarzyło się w piątek, 5 lipca, w Jasieniu. Dwie małe kaczki wpadły do studzienki deszczowej. Na pomoc ruszyli strażacy ochotnicy.

Zwierzęta wpadły do studzienki deszczowej na ulicy I Armii w Jasieniu, na miejsce wezwana została miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna. Strażacy unieśli właz od studzienki i wyciągnęli dwie młode kaczki. 

Dzięki błyskawicznej reakcji druhów zwierzęta nie ucierpiały oraz powróciły do swojego naturalnego środowiska.

Fot. OSP Jasień

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.