Złodziej zaatakował ochroniarza ostrym narzędziem. Został zatrzymany

30 lipiec 2019
(2 głosów)
Autor: 
Złodziej zaatakował ochroniarza ostrym narzędziem. Został zatrzymany KWP Gorzów Wlkp.

Gorzowscy policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który odpowie za kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów w mieście. Złodziej uderzył ochroniarza ostrym narzędziem i szybko uciekł. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 23 czerwca. Mężczyzna wszedł do jednego z marketów i podczas zakupów schował pod odzież artykuły chemiczne. Podejrzanie wyglądającego 24-latka zauważył ochroniarz.

- Podbiegł do mężczyzny, a ten nagle zaatakował go ostrym przedmiotem i uciekł ze sklepu. Pracownik ochrony po udzieleniu pierwszej pomocy, trafił do szpitala - relacjonuje podkom. Marzena Śpiewak z Lubuskiej Policji.

Sprawą zajęli się policjanci kryminalni. Ich praca pozwoliła sprawnie ustalić miejsce, w którym ukrywał się mężczyzna. 24-latek tuż po zatrzymaniu został przewieziony do policyjnego aresztu. Podejrzany został przesłuchany i usłyszał zarzut związany z kradzieżą rozbójniczą. - Za takie przestępstwo grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje Śpiewak.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.