Na festiwalu Pol'and'Rock znaleziono ciało 35-latka

02 sierpień 2019
Na festiwalu Pol'and'Rock znaleziono ciało 35-latka Redakcja

Na festiwalu Pol'and'Rock znaleziono ciało 35-latka. O tym przykrym zdarzeniu poinformował dziś podczas konferencji prasowej Jurek Owsiak.

"Smutna wiadomość - zmarł 35 letni mężczyzna, nie mamy jego danych, jest to mężczyzna bez stałego zameldowania. Służby zachowały się bardzo profesjonalne. Trwają ustalenia przyczyn śmierci, wykluczono udział osób" - czytamy także na twitterowym profilu organizatora.

Informację potwierdza nadkom. Marcin Maludy, rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wlkp. - W czwartek o godz. 9:50 służby organizatora poinformowały, że ciało mężczyzny odnalazły osoby, które przebywały z nim od dwóch tygodni na polu namiotowym.

Przyczynę zgonu ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.