Pobili i okradli 14-letniego chłopca. "Kopali, nawet gdy upadł na ziemię" (ZDJĘCIA)

22 sierpień 2019
Autor: 
Pobili i okradli 14-letniego chłopca. "Kopali, nawet gdy upadł na ziemię" KWP Gorzów Wlkp.

Dwaj nieletni zaatakowali oraz okradli 14-letniego chłopca na terenie skateparku w Gorzowie Wielkopolskim. Młodzi napastnicy zostali już zatrzymani. Teraz czeka ich sprawa w sądzie dla nieletnich.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 16 sierpnia. Rowerem po terenie gorzowskiego skateparku jeździł 14-letni chłopiec. Nagle zauważył, że obok parku przechodzi dwóch nastolatków, a jeden z nich trzyma w rękach jego plecak.

- Chłopak nie myśląc długo szybko dogodnił nieletnich. Kiedy upomniał się o swój plecak, został zaatakowany przez jednego z nich. Młody napastnik uderzał i kopał go nawet, wtedy gdy ten upadł na ziemię. Pokrzywdzonemu zabrany został nie tylko plecak, w którym znajdował się telefon i dokumenty, ale również rower - relacjonuje podkom. Marzena Śpiewak z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Świadkowie natychmiast powiadomili o incydencie policję. Na miejsce przyjechał patrol policjantów kryminalnych, który szybko ustalił i zatrzymał nieletnich. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Gorzowa niewiele starsi od pokrzywdzonego.

Jeden z napastników niebawem trafi do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. - Sprawą obu nastolatków zajmie się teraz sąd dla nieletnich, który zdecyduje o ich dalszym losie - dodaje podkom. Śpiewak.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.