Oszuści znów atakują! Udając policjantów żądają pieniędzy

26 sierpień 2019
(0 głosów)
Oszuści znów atakują! Udając policjantów żądają pieniędzy Pixabay.com

Kolejny raz w powiecie zielonogórskim pojawili się oszuści, którzy udając policjantów dzwonią do potencjalnych ofiar z żądaniem pieniędzy. Przypominamy - TO JEST OSZUSTWO!

Oszuści dzwonią do swoich potencjalnych ofiar, którymi są zazwyczaj osoby w podeszłym wieku. Działanie złodzieje polega na przedstawieniu się jako policjant - osoba do której mamy zaufanie. Następnie "policjant" żąda od nas przesłania lub przekazania pieniędzy, zazwyczaj argumentując to faktem, iż mogą zostać one wykradzione. Nie daj się nabrać! TO JEST OSZUSTWO!

- Nigdy nie przekazujemy obcym osobom naszych pieniędzy ani danych do logowania do konta bankowego. - ostrzega podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.