Zderzenie Audi i Mercedesa w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

08 październik 2019
(2 głosów)
Zderzenie Audi i Mercedesa w Zielonej Górze

Dwa samochodu osobowe zderzyły się na Trasie Aglomeracyjnej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze. Zablokowany jest jeden pas ruchu.

We wtorek, 8 października, około godziny 16:20 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Mercedes oraz Audi. Na miejscu pracują już służby ratownicze, jedna osoba trafi do szpitala na szczegółowe badania. 

Mocno rozbite pojazdy znajdują się poza drogą, służby blokują jeden pas ruchu w kierunku ulicy Dworcowej. Przyczyny tego wypadku ustala zielonogórska policja.

Wszystko wskazuje na to, że zdarzenia zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.