Śmiertelne potrącenie rowerzysty koło Gorzowa. Droga zablokowana

14 październik 2019
(5 głosów)
Autor: 
Śmiertelne potrącenie rowerzysty koło Gorzowa Fot. gorzowianin.com

Potrącenie rowerzysty koło Zdroiska (gmina Kłodawa). Mężczyzna zginął na miejscu. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 14 października, około godziny 17:00. Na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Zdrosiko kierująca samochodem osobowym potrąciła 51-letniego rowerzystę. Siła zderzenia była na tyle mocna, że mężczyzna wylądował w rowie.

Na miejsce przybyły służby ratownicze. Mężczyzna był reanimowany przez specjalistyczny zespół pogotowia. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Wszystkie okoliczności wypadku ustalają już policjanci oraz prokurator. Droga krajowa nr 22 jest zablokowana, wprowadzono objazdy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.