Pojazd asenizacyjny wjechał do rowu w zielonogórskiej Łężycy

14 styczeń 2020
(3 głosów)
Pojazd asenizacyjny wjechał do rowu w zielonogórskiej Łężycy Fot. ALERT Zielona Góra

Wóz asenizacyjny wjechał do rowu w zielonogórskiej Łężycy. Na miejscu pracowali strażacy oraz patrol policji. Nikomu nic się nie stało.

We wtorek, 14 stycznia, około godziny 11 na ulicy Odrzańskiej w zielonogórskiej Łężycy doszło do kolizji samochodu osobowego marki Volvo z pojazdem specjalistycznym marki Mercedes. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej oraz patrol policji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów.

Kierujący samochodem asenizacyjnym próbował uniknąć zderzenia z osobowym Volvo, które wymusiło mu pierwszeństwa przejazdu i zjechał do przydrożnego rowu. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało, skończyło się jedynie na uszkodzeniu pojazdów. Beczka w pojeździe asenizacyjnym była pusta.

Na miejscu wciąż pracuje patrol policji, zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum miasta.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.