Kompletnie pijana 29-letnia matka opiekowała się malutkimi dziećmi...

14 styczeń 2020
Kompletnie pijana 29-letnia matka opiekowała się malutkimi dziećmi... Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Gorzowa otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań przy ul. Pomorskiej nietrzeźwa kobieta może opiekować się dziećmi. Okazało się, że matka dwójki malutkich dzieci była kompletnie pijana. 29-latka miała w swoim organizmie 4 promile, a pod opieką 3-miesięczne i 2-letnie dziecko.

W poniedziałek, 13 stycznia, po godzinie 15 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał informację o tym, że w jednym z mieszkań przy ul. Pomorskiej pijana matka może opiekować się dziećmi. Na miejsce został wysłany policyjny patrol. Kiedy policjanci pojawili się na klatce schodowej, słyszeli płacz dziecka, ale nikt nie otwierał drzwi. Dlatego też na miejsce została wezwana straż pożarna, która pomogła w otwarciu mieszkania.

- Policjanci weszli do środka ze strażakami i zastali w mieszkaniu nietrzeźwą 29-letnią kobietę, która sprawowała opiekę nad dwójką dzieci, jedno z nich miało 3 miesiące, drugie 2 lata. Dzieci zostały przekazane pod opiekę bliskich. – mówi, Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Pijana matka została zabrana do szpitala. Pierwsze badanie wykazało, że kobieta miała w swoim organizmie 4 promile alkoholu. Policjanci będą prowadzić dalsze czynności i postępowanie w tej sprawie.

Źródło: Gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.