Autobus MZK zderzył się z osobówką w Zielonej Górze

14 styczeń 2020
Autobus MZK zderzył się z osobówką w Zielonej Górze Redakcja

Elektryczny autobus MZK zderzył się z samochodem osobowym na ulicy Lwowskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują dwa patrole policji. 

We wtorek, 14 stycznia, około godziny 16:20 na ulicy Lwowskiej w Zielonej Górze doszło do kolizji pomiędzy autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji a samochodem osobowym. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa patrole policji.

Po zderzeniu samochód osobowy wjechał na chodnik i z impetem uderzył w barierki. Przód pojazdu zawisł kilka metrów nad ziemią. 

Nikt nie został ranny, jest to kolizja. Występują utrudnienia w ruchu w kierunku ulicy Wrocławskiej. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.