Wypadek na S3 pod Sulechowem. Samochód osobowy wpadł do rowu

14 styczeń 2020
Wypadek na S3 pod Sulechowem. Samochód osobowy wpadł do rowu Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy wjechał do rowu na trasie S3 w pobliżu Sulechowa. Na miejscu pracują służby, występują utrudnienia w ruchu w kierunku Świebodzina.

We wtorek, 14 stycznia, około godziny 20:20, na trasie S3 w pobliżu Sulechowa doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Ranna została jedna osoba.

Samochód osobowy z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która trafiła pod opiekę ratowników medycznych. 

Na miejscu pracują już policjanci. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Mogą występować utrudnienia w ruchu na wysokości miejscowości Brzezie w kierunku Świebodzina.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.