35-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany. W mieszkaniu miał pół kilograma marihuany

15 styczeń 2020
35-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany. W mieszkaniu miał pół kilograma marihuany Lubuska Policja

Policjanci z lubskiego komisariatu zatrzymali 35-latka, który był poszukiwany listem gończym. W mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli blisko pół kilograma marihuany, które ukryte były w pudełkach i sejfie. Mężczyzna został przesłuchany i trafił już do aresztu.

W poniedziałek, 13 stycznia, policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym. 35-latek przebywał w swoim miejscu zamieszkania i nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy. Od maja ubiegłego roku ukrywał się m.in. na terenie Niemiec. Podczas przeszukania, w mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki. To blisko pół kilograma marihuany. Część zabronionych środków spakowana była w plastikowe pudełka, część ukryta w sejfie, który znajdował się na ścianie.

35-letni mieszkaniec powiatu żarskiego nie chciał go otworzyć, dopiero kiedy policjanci chcieli ingerować siłą, poszukiwany otworzył. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. We wtorek, 14 stycznia został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Tłumaczył, że środki te posiadał na własny użytek. 35-latek trafił za kraty, za popełnione wcześniej przestępstwa i spędzi tam co najmniej 5 lat.

Za posiadanie narkotyków może mu grozić dodatkowo do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: kom. Aneta Berestecka, oficer prasowy KPP w Żarach

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.