Potrącenie kobiety na Ptasiej w Zielonej Górze

16 styczeń 2020
Potrącenie kobiety na Ptasiej w Zielonej Górze Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód  potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Na miejscu pracuje patrol policji.

W czwartek, 16 stycznia, około godziny 14 doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła przez pasy na ulicy Ptasiej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowano patrol zielonogórskiej policji oraz specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego. 

- Kierujący pojazdem marki Peugeot potrącił pieszą na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta została zabrana do szpitala. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Na miejscu pracują policjanci. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Dopiero gdy kobieta zostanie przebadana w szpitalu będzie wiadomo czy zdarzenie zakwalifikowane zostanie jako wypadek, czy kolizja. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.