Śmiertelne potrącenie mężczyzny w Międzyrzeczu

29 styczeń 2020
Śmiertelne potrącenie mężczyzny w Międzyrzeczu Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy marki BMW śmiertelnie potrącił pieszego na ulicy Kazimierza Wielkiego w Międzyrzeczu. Trwa ustalanie przyczyn tego zdarzenia.

W środę, 29 stycznia, około godziny 17, na ulicy Kazimierza Wielkiego w Międzyrzeczu doszło do potrącenia pieszego. - W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł. - mówi st. asp. Justyna Łętowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

- Kierowca BMW był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności wypadku są wyjaśniane. - dodaje st. asp. Justyna Łętowska.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.