Pożar na stacji paliw w Kożuchowie. Płonął samochód osobowy

08 luty 2020
(4 głosów)
Autor: 
Osobówka płonęła na stacji paliw w Kożuchowie Fot. OSP Kożuchów

Na stacji paliw w Kożuchowie koło Nowej Soli płonęła osobówka. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana przez strażaków.

Informacja wpłynęła do dyżurnego nowosolskich strażaków w sobotę, 8 lutego, pod wieczór. Zgłoszenie brzmiało bardzo groźnie. Na stacji benzynowej przy ul. Głównej w Kożuchowie doszło do pożaru samochodu osobowego.

Na miejsce zadysponowano zastęp miejscowych ochotników oraz samochód gaśniczy z Nowej Soli. Strażacy sprawnie podali prąd gaśniczy w natarciu na płonący pojazd. Z żywiołem walczyli oni przy użyciu piany.

Na szczęście ogień nie był na tyle duży, aby rozprzestrzenić się na stację paliw. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Miejsce zabezpieczył patrol policji.

Przeczytaj też: Wypadek na S3 pod Gorzowem. Zderzyły się dwa auta

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.