Kolizja na Batorego w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu!

12 luty 2020
Kolizja na Batorego w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu! Fot. Czytelniczka Marta

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Batorego, Zamoyskiego i Rzeźniczaka w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę, 12 lutego, tuż przed godziną 13 w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Batorego, Zamoyskiego i Rzeźniczaka zderzyły się dwa samochody osobowe marki Mercedes oraz Volkswagen. Po zderzeniu pojazdy zablokowały ruch w kierunku centrum, doszło również do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wycieki. Policjanci ustalają przyczyny tej kolizji. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Występują utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.