Wszedł na rusztowanie katedry w Gorzowie. Ściągnęli go strażacy

12 luty 2020
(3 głosów)
Autor: 
Wszedł na rusztowanie katedry w Gorzowie. Ściągnęli go strażacy Redakcja/archiwum

Akcja straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim. Na rusztowanie remontowanej katedry wdrapał się młody mężczyzna.

Wszystko wydarzyło się w środowy wieczór, 12 lutego. Około godziny 22:45 do dyżurnego gorzowskich strażaków wpłynęło nietypowe zgłoszenie. Po wysokim rusztowaniu rozstawionym przy katedrze chodził mężczyzna.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim. Strażacy sprawnie rozstawili drabinę i udali się do mężczyzny na wysokość około 5 metrów.

Mężczyzna został bezproblemowo sprowadzony na ziemię i przekazany patrolowi policji. Prawdopodobnie otrzyma on mandat karny. Należy podkreślić, że to kolejny taki incydent w ostatnim czasie.

Przeczytaj też: Małe dziecko zostało samo w domu. Pomogli zielonogórscy strażacy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.