Śmiertelny wypadek pod Świebodzinem. Jedna osoba nie żyje

29 luty 2020
Śmiertelny wypadek pod Świebodzinem. Jedna osoba nie żyje Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Śmiertelny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 276 pod Świebodzinem. Samochód osobowy uderzył w drzewo. 

W sobotę, 29 lutego, około godziny 19:30 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Świebodzinie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku na Drodze Wojewódzkiej numer 276 pomiędzy miejscowością Chociule a Radoszyn.

Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, patrole policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. 

Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że samochód osobowy uderzył w drzewo a w środku zakleszczony jest nieprzytomny mężczyzna. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do poszkodowanego. 

Niestety lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga wciąż jest zablokowana. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.