Zielona Góra: Ciężarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę. Na miejscu pracują służby

07 marzec 2020
Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód ciężarowy potrącił pieszego na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują służby.

W sobotę, 7 marca około godziny 9 zielonogórskie służby otrzymały zgłoszenie dotyczące potrącenia mężczyzny przez samochód ciężarowy. Na miejsce zadysponowany został zastęp straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Na czas działań ruch w kierunku ronda Batorego został całkowicie zablokowany.

Potrącony mężczyzna zginął na miejscu, policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Obecnie nie wiadomo jak doszło do wypadku oraz co na drodze robił pieszy. Na poboczu zaparkowany jest samochód z otwartą maską, prawdopodobnie potrącony mężczyzna mógł naprawiać swój pojazd.

- Mężczyzna miał 68 lat. Policjanci ustalają okoliczności wypadku - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze

Ruch na odcinku Rondo Ireny Sendlerowej - Rondo Batorego jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.