Zakaz odwiedzin w zielonogórskich akademikach!

10 marzec 2020
(2 głosów)
Zakaz odwiedzin w zielonogórskich akademikach! Redakcja

Zespół Antykryzysowy Uniwersytetu Zielonogórskiego w trosce o bezpieczeństwo całej wspólnoty akademickiej, zgodnie z rekomendacją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zdecydował, że:

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2 zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym oraz z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego Zespół Antykryzysowy Uniwersytetu Zielonogórskiego podjął decyzję o wstrzymaniu zakwaterowania nowych osób w domach studenckich, oraz zakazie odwiedzin przez gości zewnętrznych tj. osób niebędących pracownikami lub studentami Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Dodatkowo podjęto decyzję o zawieszeniu do odwołania uroczystości o charakterze ogólnouczelnianym, wydziałowym, sportowym oraz konferencje. Zawieszone do odwołania zostały również wyjazdy pracowników na konferencje o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.