Wypadek w Gorzowie. Jedno auto na boku, drugie uderzyło w znak (ZDJĘCIA)

05 kwiecień 2020
Autor: 
Wypadek w Gorzowie. Jedno auto na boku, drugie uderzyło w znak Fot. Mateusz

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Mościckiego i Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wielkopolskim. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 kwietnia, po godzinie 14:00. Kierowca pojazdu marki Mercedes poruszał się ul. Kosynierów Gdyńskich w kierunku centrum. Na skrzyżowaniu uderzył w bok BMW jadącego od ul. Mickiewicza.

Tuż po wypadku Mercedes uderzył jeszcze w znak, natomiast BMW wylądowało na boku kilka metrów dalej. Kierowca tego ostatniego był uwięziony w pojeździe.

Na miejsce zdarzenia wezwano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z gorzowskiej drogówki. Przybył również zespół pogotowia. Ratownicy medyczni po uwolnieniu kierowcy BMW przez strażaków opatrzyli poszkodowanego i przetransportowali go do szpitala.

Swoje czynności będą prowadzić teraz policjanci z drogówki, którzy ustalalą dokładny przebieg zdarzenia. Nie ma wątpliwości, że jeden z kierowców wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to kierowca Mercedesa.

Przeczytaj też: Na sygnale do szpitala. Policja eskortowała dziecko z zagrożeniem życia

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.