Pożar dostawczaka na DW 315 pod Nową Solą. Pojazd spłonął doszczętnie

26 kwiecień 2020
(0 głosów)
Pożar dostawczaka na DW 315 pod Nową Solą. Pojazd spłonął doszczętnie OSP Przyborów

Nocny pożar samochodu dostawczego na Drodze Wojewódzkiej numer 315 w pobliżu miejscowości Lipiny pod Nową Solą. Pojazd spłonął doszczętnie. 

W sobotę, 25 kwietnia, o godzinie 23:20, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowej Soli otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru pojazdu w pobliżu wsi Lipiny. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Przyborowa. Z chwilą dojazdu zastępów pojazd był całkowicie objęty pożarem. Niestety samochód dostawczy spłonął doszczętnie.

W zdarzeniu nikt nie został ranny, skończyło się jedynie na stratach materialnych. Patrol nowosolskiej policji zabezpieczał teren na czas akcji straży pożarnej. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.