Nowa Sól: 23-latek uderzał w witrynę sklepową kostką brukową

30 kwiecień 2020
Nowa Sól: 23-latek uderzał w witrynę sklepową kostką brukową Lubuska Policja

Za zniszczenie szyby antywłamaniowej w jednym z nowosolskich sklepów odpowie 23-letni mieszkaniec tego miasta. W noc z poniedziałku na wtorek mężczyzna rzucił kostką brukową w witrynę sklepową, powodując wysokie straty materialne. 

W poniedziałek, 27 kwietnia, przed północą nowosolscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który zniszczył szybę antywłamaniową jednego ze sklepów w Nowej Soli. Agresor na widok mundurowych próbował jeszcze uciekać, jednak policjanci szybko go obezwładnili. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że idąc ulicą znalazł kostkę brukową, którą podniósł, a następnie uderzał nią w szybę wystawową obiektu handlowego. Nie był w stanie określić przyczyn swojego zachowania.

Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promie alkoholu w wydychanym powietrzu u 23-letniego mieszkańca Nowej Soli. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i przyznał się do winy. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem - grozi mu kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Źródło: mł.asp. Renata Dąbrowicz – Kozłowska, Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.