Uciekł ze szpitala zakaźnego w Gorzowie. 41-latek czekał na wynik koronawirusa

30 kwiecień 2020
Autor: 
Uciekł ze szpitala zakaźnego. 41-latek czekał na wynik koronawirusa Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Pacjent, który czekał na wynik na koronawirusa, uciekł ze szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Na jego poszukiwania ruszyli policjanci ubrani w kombinezony ochronne i maseczki. 41-latka udało się zatrzymać.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, 30 kwietnia. Pracownicy szpitala zakaźnego w Gorzowie Wielkopolskim poinformowali policję o tym, że z placówki uciekł jeden z pacjentów.

- Wcześniej mężczyzna odbywał kwarantannę w szpitalu w Słubicach. Został przetransportowany do Gorzowa, gdzie oczekiwał na wyniki badań - mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Zatrzymany i przewieziony do szpitala

Funkcjonariusze sprawnie namierzyli i już po kilkunastu minutach byli u uciekiniera. Mundurowi w pełnym zabezpieczeniu w postaci kombinezonów ochronnych, rękawic oraz maseczek zatrzymali mężczyznę. 41-latek w trakcie przeprowadzenia czynności był agresywny.

Patrol przetransportował zatrzymanego wprost do szpitala. - Mężczyzna zachował się skrajnie nieodpowiedzialne. Z pewnością odpowie za wszystko administracyjne, a może i prawnie - dodaje nadkom. Maludy.

Przeczytaj też: Pijany mieszkaniec Kożuchowa pojechał na zakupy. Powinien być na kwarantannie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.