Zielona Góra: BMW wypadło z drogi i ścieło lampę

04 maj 2020
Autor:  Redakcja
Zielona Góra: BMW wypadło z drogi i ścieło lampę

Kolizja na ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Samochód osobowy wypadł z drogi i ściął lampę. Na miejscu pracuje patrol policji. 

W poniedziałek, 4 maja, około godziny 23, na ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego marki BMW. Pojazd z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i ściął latarnie. Na miejsce wezwany został patrol zielonogórskiej policji. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczność zdarzenia. 

Jeden pas ruchu w kierunku skrzyżowania z Wiśniową jest zablokowany. Szczęśliwie nikt nie został ranny, skończyło się jedynie na stratach materialnych. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.