Nieudany napad na jubilera w Żaganiu. Właścicielka pogoniła złodzieja!

06 maj 2020
Nieudany napad na jubilera w Żaganiu. Właścicielka pogoniła złodzieja! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W Żaganiu doszło do usiłowania kradzieży biżuterii ze sklepu jubilerskiego. Właścicielka udaremniła napad i pogoniła złodzieja!

W środę, 6 maja, około godziny 11, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu odebrał zgłoszenie dotyczące napadu na sklep jubilerski. Na miejsce skierowany został patrol policji. - Funkcjonariusze zabezpieczają ślady oraz monitoring. Sprawcy udało się uciec. - podaje sierż. szt. Aleksandra Jaszczuk, Oficer Prasowa KPP Żagań.

Jak ustał portal NewsLubuski.pl próba kradzieży biżuterii została udaremniona przez osoby postronne. Złodziej uciekł z pustymi rękami bez bluzy i klapek. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.