19-latek bez prawa jazdy dachował BMW pod Kożuchowem. Droga była zablokowana!

14 maj 2020
(2 głosów)
19-latek dachował BMW pod Kożuchowem. Droga była zablokowana! KPP Nowa Sól

Młody kierowca dachował pojazdem marki BMW na Drodze Wojewódzkiej numer 296 pod Kożuchowem. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 maja, około godziny 16 na Drodze Wojewódzkiej numer 296 pod Kożuchowem. Kierujący samochodem osobowym marki BMW stracił panowanie na pojazdem i dachował na łuku drogi. - Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. - podaje mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Kierowcą BMW okazał się 19-letni mężczyzna. Szczęśliwie nic poważnego mu się nie stało. - Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. - dodaje mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska.


Widzisz jakieś zdarzenie w swojej okolicy? Napisz do nas na Facebooku - NewsLubuski.pl!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.