Zderzenie osobówki z karetką transportu medycznego na krajowej "92" pod Świebodzinem

14 maj 2020
(1 głos)
Autor: 
Zderzenie osobówki z karetką transportową na krajowej "92" pod Świebodzinem Redakcja/archiwum

Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu karetki z osobówką.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do świebodzińskich służb w czwartkowe popołudnie, 14 maja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Skoda wjechał pod prawidłowo jadącą karetkę transporu medycznego.

Na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej oraz zespoły pogotowia. Przybyły także patrole policji. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby. To kierowcy obu pojazdów. Mężczyźni przejdą w nim wszystkie szczegółowe badania.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci. Droga jest zablokowana. Objazd dla osobówek przez miejscowość Wilkowo.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.