23-latek miał w domu amfetaminę oraz marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany

18 maj 2020
23-latek miał w domu amfetaminę oraz marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany Lubuska Policja

Dzięki skutecznej pracy nowosolskich kryminalnych znaczna ilość amfetaminy nie trafi do obrotu. Podczas czynności operacyjnych zabezpieczono również marihuanę oraz sporą kwotę pieniędzy. Policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Nowosolscy kryminalni, dzięki pracy operacyjnej i znajomości terenu, zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie substancji zabronionych. Mieszkaniec powiatu nowosolskiego, przechowywał narkotyki w miejscu zamieszkania. Funkcjonariusze ujawnili niemal ćwierć kilograma amfetaminy oraz znaczną ilość marihuany i sporą kwotę pieniędzy, która prawdopodobnie pochodziła ze sprzedaży narkotyków. Zabezpieczono również telefony komórkowe, komputer jako materiał dowodowy.

Do działań zostało zaangażowanych wiele osób, dzięki ustaleniom i pracy operacyjnej udało się zapobiec wprowadzenia znacznej ilości narkotyków do obrotu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił po policyjnego aresztu. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.