3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie świebodzińskim!

21 maj 2020
(8 głosów)
3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie świebodzińskim! Redakcja/Grafika poglądowa

Ministerstwo Zdrowia poinformowało trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Lubuskiem. To osoby z powiatu świebodzińskiego!

Łącznie na terenie województwa odnotowano do tej pory 95 przypadków zakażenia. Nowe potwierdzone przypadki dotyczą pacjentów z powiatu świebodzińskiego. - To dwie kobiety oraz mężczyzna w średnim wieku. Wszyscy przebywają w izolacji domowej. - podaje Aleksandra Chmielińska-Ciepły, Rzecznik Prasowa Wojewody Lubuskiego.

Ostatni potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim stwierdzono 7 maja i dotyczył on pacjenta z Zielonej Góry. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.