Potrącenie rowerzysty na rondzie PCK w Zielonej Górze

06 czerwiec 2020
(1 głos)
Potrącenie rowerzysty na rondzie PCK w Zielonej Górze Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy potrącił rowerzystę na rondzie PCK w Zielonej Górze. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. 

W sobotę, 6 czerwca, około godziny 14:30 na rondzie PCK w Zielonej Górze doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy marki Seat. Na miejsce zadysponowano patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

- Rowerzysta został potrącony na ostatnim pasie, tuż przed wjazdem na chodnik przez kierującego samochodem osobowym marki Seat, który miał warunkową zieloną strzałkę. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

75-letni rowerzysta trafił do szpitala ze złamaniem nogi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.