Wypadek na ścieżce rowerowej. Cyklista z impetem wjechał w słup koło Drezdenka

15 czerwiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Wypadek na ścieżce rowerowej. Cyklista z impetem wjechał w słup koło Drezdenka Fot. KPP Strzelce Krajeńskie

Niebezpieczny incydent na drodze dla rowerów koło Drezdenka. Kierowca jednośladu uderzył w słup i upadł na ścieżkę. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń ręki.

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich niemalże codziennie interweniują przy zdarzeniach drogowych związanych z miłośnikami jednośladów. Do ostatniego poważnego wypadku doszło na drodze dla rowerów pomiędzy Drezdenkiem a miejscowością Osów.

- Rowerzysta uderzył w zamontowany słupek i upadając doznał poważnych obrażeń ręki - informuje mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Na drogach przybywa jednośladów

Policja apeluje do rowerzystów o rozważną jazdę. - Wszyscy, niezależnie ile mają lat i jakim rowerem jeżdżą, mają takie same prawa i obowiązki na drodze. Warto pamiętać, aby swoją jazdą nie spowodować zagrożenia bezpieczeństwa, nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu - podkreśla mł. asp. Bartos.

Przeczytaj też: Jechał za szybko i przewrócił ciągnik koło Krosna Odrzańskiego. Wydmuchał 3 promile alkoholu (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.