Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki na DK12. Droga jest zablokowana!

30 czerwiec 2020
Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki na DK12. Droga jest zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa samochody ciężarowe i osobówka zderzyły się na Drodze Krajowej numer 12 w pobliżu miejscowości Bobrzany. Na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana.

Do feralnego zderzenia trzech pojazdów doszło we wtorek, 30 czerwca, około godziny 11:20 na 65 kilometrze Drogi Krajowej numer 12 w pobliżu miejscowości Bobrzany. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Kierujący samochodem osobowym został poszkodowany. - Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. - mówi sierż. Arkadiusz Szlachetko, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Swoje czynności na miejscu wypadku prowadzą już żagańscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Droga Krajowa numer 12 może być zablokowana do godziny 14. Wprowadzone zostały objazdy przez Bukowinę Bobrzańską, Małomice i Bobrzany. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.