Wypadek na DK32 pod Krosnem Odrzańskim. Droga jest zablokowana!

02 lipiec 2020
Wypadek na DK32 pod Krosnem Odrzańskim. Droga jest zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 w pobliżu miejscowości Brzózka pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba została ranna. Droga jest całkowicie zablokowana. 

Poranny wypadek na 24 kilometrze Drogi Krajowej w pobliżu miejscowości Brzózka pod Krosnem Odrzańskim. W zderzeniu dwóch samochodów dostawczych marki Volkswagen Caddy i Transporter ranna została jedna osoba. Kierowca pojazdu marki Caddy został zabrany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Caddy nie upewnił się co do możliwości skrętu. Rozpoczął wykonywać ten manewr, lecz był już wyprzedzany przez Transportera. Doszło do zderzenia. - podaje podkom. Justyna Kulka, Oficera Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Na miejscu zdarzenia pracują krośnieńscy policjanci. Droga Krajowa numer 32 jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazdy dla pojazdów do 10 ton przez Stary Raduszec, Czarnowo i Wężyska. Utrudnienia na trasie potrwają do godziny 14.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.