Napadł i zgwałcił 16-latkę w Gorzowie. "Na koniec groził jej śmiercią". Poszukiwany sprawca

02 lipiec 2020
Autor: 
Napadł i zgwałcił 16-latkę w Gorzowie. "Na koniec groził jej śmiercią" Redakcja/archiwum

Zamaskowany mężczyzna napadł i zgwałcił 16-letnią dziewczynę na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim. Na koniec napastnik zagroził jej śmiercią. Trwają poszukiwania sprawcy.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 25 czerwca, około godziny 17:00. Na os. Dolinki w Gorzowie przy schodach, którymi schodzi się do filharmonii od ulicy Widok, nieznany sprawca napadł i zgwałcił 16-letnią dziewczynę.

- Sprawca był ubrany na czarno, na twarzy miał maskę. Był wysoki, szczupły, włosy krótkie, około trzydziestki. Zgwałcił i na koniec groził jej śmiercią. Myślę, że ten zwyrodnialec jest z tego osiedla i może nawet wybrał to miejsce z okna swojego mieszkania. Mieszkałem tam 20 lat i znam te miejsca - relacjonuje pan Przemysław, który zdecydował się na nagłośnienie sprawy.

Policja nie ujawnia szczegółów i odsyła do prokuratury. Ta w ramach prowadzonego postępowania przesłuchała już poszkodowaną 16-latkę przed sądem. Obecnie trwa poszukiwanie sprawcy. Napastnikowi będzie grozić kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Burza w Zielonej Górze. Połamane drzewa, zalane ulice, interwencje strażaków (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.